Bruk av munnbind

Velkommen til Åsane Trafikkskole

munnbind

Bruk av munnbind

I forbindelse med at Bergen Kommune innfører strengere smittevernstiltak, så oppfordrer vi våre elever til å bruke munnbind når de deltar på kjøretimer hos oss.

Som tidligere vil bilen bli vasket/desinfisert mellom hver elev, og føler elev eller trafikklærer seg ikke helt i form, så skal timen selvsagt avlyses. For å få full oversikt over våre smittevernstiltak, så kan de leses her.

For de av våre elver som skal gjennomføre førerprøve fremover så må de huske på at også Statens Vegvesen har innført strengere smittevernstiltak. For mer informasjon, sjekk Statens Vegvesen sin nettside. 

For korrekt bruk av munnbind kan du sjekke ut FHI sine nettsider.

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

Blir brukt for å analysere hvordan nettsidene våre blir brukt, slik at vi kontinuerlig kan forbedre dem.

Denne typen cookies og pixels benyttes for å vise deg tilpassede annonser, som skal være relevante for nettopp dine interesser. Annonsene baseres på hva du har sett på, og/eller vist interesse for på vår nettside.