SMITTEVERNTILTAK HOS OSS

Velkommen til Åsane Trafikkskole

smitteverntiltak

SMITTEVERNTILTAK HOS OSS

Smitteverntiltakene som er innført hos oss tar utgangspunkt i regjeringens anbefalinger. Som kursdeltaker eller elev hos oss er du selv ansvarlig for å sett deg inn i våre tiltak.

 • Vi unngår direkte kontakt, men hilser deg med et smil
 • Vi oppfordrer våre elever/kursdeltakere til å bruke munnbind når kommunen innfører strengere smittevernstiltak. 
 • Vi passer på å holde god avstand til hverandre der det er mulig. I våre kurslokaler er pultene plassert med god avstand. Dette fører til at vi må redusere noe på antall deltakere på hvert av våre kurs.
 • Det vil ikke bli servert mat eller drikke på våre kurs. Kursdeltakere må selv ta med seg dette. Alternativt har vi kort gå-avstand til nærmeste dagligvare butikk.
 • Det er tilgang på antibac flere steder i våre lokaler
 • Alle kontaktflater rengjøres regelmessig, og alle berøringspunkter i kjøretøyene rengjøres før og etter hver elev
 • Betaling skjer helst kontaktløst via Vipps eller nettbank. Du har full oversikt over din saldo på din elevside. Der håndterer du også dine innbetalinger. Er du kursdeltaker hos oss vil du eller din arbeidsgiver få tilsendt faktura på e-post/EHF
 • Unngå å ta deg i ansiktet. Har du allergi tar du med deg papirlommetørkler
 • Elever holder seg hjemme om de er syke, bor sammen med noen som er syke eller om de har symptomer som feber, hoste eller er tungpustet. Det samme gjelder selvsagt også våre trafikklærere
 • Vi ser helst at mobiltelefonen din blir liggende i veske/lomme fra du kommer til kjøreopplæring eller kurs, og til du er ferdig med opplæring denne dagen
 • Vi ønsker å unngå at vårt kontorlokalet er venteområde mellom kjøretimer. Kom presis til timen din og møt lærer ved bilen
 • Av smittevernhensyn har vi også innført faste oppmøtesteder for personbilelevene våre. Dette for at trafikklærerne skal ha nok tid til å klargjøre bilen mellom hver elev. Dere kan nå plukkes opp på følgende steder: 
  1) Kontoret i Arnatveitvegen 137
  2) YX stasjonen ved Øyrane Torg
  3) Circle K ved Åsane Terminal
 • Lurer du på noe kan du kontakte oss på nettsidens chat-tjeneste, via vår Facebook side eller sende epost til kontoret@asane-trafikkskole.no

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker asane-trafikkskole.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Åsane Trafikkskole AS kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn